تالار پذیرایی باغ سعادت

سرویس دهی

سرویس و خدمات باغ سعادت

در باغ سعادت ما مفتخریم که در خدمات رسانی مشتریان بصورت حرفه ای با تجهیزات و کیفیت بالا با توجه به قیمت های رقابتی و ... به شهرت رسیده ایم. خدمات رسانی باغ سعادت در سایت تالار قابل مشاهده است.

عروسی ها و دیگر مراسم رسمی

یک مراسم باشکوه نیازمند قسمت سرو غذا و محلی برای رقص و پذیرایی مهمانان توسط کارکنان باشد که باغ سعادت تمامی این امکانات را بصورت حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. باغ سعادت دارای سالن های باشکوه و با ظرفیت 50 تا 600 نفر می باشد که فضای بیرونی سالن ها بسیار زیبا و با گل های تازه تزئین شده است. فضای زیبای باغ با درختان و گل های زیبا طراوت و جلالی به مراسم شما می دهد. در ضمن ما با ارائه خدمات بین المللی و آشپزهای حرفه ای در ارائه منوی دلخواه شما آماده ایم.

ما با ارائه جزئیات برای شما توصیفاتی انجام داده ایم. برای کسب اطالاعات بیشتر با مدیرعامل آقای یاشار خلیل زاده تماس بگیرید.

باغ سعادت با بیش از 12 سال سابقه ارائه خدمات فراموش نشدنی در خدمت شما عزیزان است.

شعار

ارائه خدمات بی همتا همچون شما که بی همتایید.

پس از کارکردن با مشتریان بین المللی و انواع فرهنگ ها ما می توانیم بگوییم که شما چه نوع مراسماتی را می پسندید. به همین دلیل با طرز فکر فرهنگ شما آشنا هستیم و می دانیم چه نوع مراسمی مد نظر شما است. تجربه و تخصص ما در برگزاری مراسم عروسی و مجالس خصوصی و غیره می باشد.

نورپردازی شلنگی، پنل های طراحی شده

مه یا همان یخ خشک در فضای باغ که در گرمای تابستان هم فضای باغ را برای شما دلپذیر می کند.

ایجاد افکت های زیبای طراحی و دیزاین صندلی ها، میزها و رومیزی ها، دکوراسیون و هر آنچه شما نیاز دارید ما در اختیارتان قرار می دهیم. اگر شما آنچیزی که به دنبالش هستید را در تالار ما پیدا نمی کنید کافی است فقط سؤال کنید. هر آنچیزی که شما تصورش را بکنید ما تلاشمان را می کنیم تا رویاهای شما به واقعیت برسد.

دیدگاه ما

تجربه ما لذت بردن شما است. با روابط مثبتی که باغ سعادت با دیگر هتل ها و تالارهای اطراف تهران داشته است این تجربه ارزشمند را پس از سالها به شما ارائه می دهد.

برگزاری مراسم مجلل

آیا شما مراسمی را برای صد نفر در نظر دارید یا تعداد مهمانان شما برای عروسی حدود 500 نفر است ؟ پس روی ما حساب کنید. چون ما با سالن های مجلل و فضای باز می توانیم تعداد مهمانان شما را به خوبی مدیریت کنیم.

سرویس کامل

هر مشتری برای ما خاص است. به همین دلیل ما بصورت سفارشی بسته به نوع نیاز و بودجه مشتریان، میزها و دیگر لوازم را طراحی کرده ایم. ما با مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی از ابتدا تا انتها با شما بوده ایم و از طراحی دکور و پارچه های صندلی ها بسته به نوع نیاز شما در اختیارتان قرار می دهیم.

Bagh Saadat Bagh Saadat Bagh Saadat